Trójkołowe Rowery Elektryczne

Idealny środek transportu dla osób z problemami z równowagą lub innej niepełnosprawności fizycznej. Doskonałe narzędzie rehabilitacyjne. Może również służyć do lekkiego transportu towarowego na terenie zakładów, kempingów, pól golfowych i innych. Rower trójkołowy wyposażony jest w niezawodny napęd elektryczny Apache POWER o mocy 250W i pojemności akumulatora 9Ah. Na jednym ładowaniu może pokonać do 40 km. System sterowany jest przy pomocy prostego panelu LED z 3 stopniowym zakresem regulacji.

Dostępne są rowery o kołach w rozmiarach 20″ oraz 24″, ich waga to 26 kg i 27 kg

Rower Elektryczny z Pojemnikiem

Pojazd wielofunkcyjny, gotowy do pracy w szerokim zakresie zastosowań, np: służby komunalne, kempingi, służby ruchu drogowego, usługi turystyczne, zakłady pracy, supermarkety itp. Jego wykonanie można dostosować do indywidualnych potrzeb. Wielofunkcyjny rower elektryczny wyposażony jest w napęd Apache POWER o mocy 250W i pojemności akumulatora 10,4Ah. System sterowany jest przy pomocy prostego panelu LED z 3 stopniowym zakresem regulacji oraz funkcją wspomagania prowadzenia i ruszania. Rower trójkołowy wyposażony jest w trzy niezależne hamulce – ręczny, nożny oraz parkingowy z blokadą położenia. Opony są bezdętkowe (pełne) a zatem bezobsługowe. Rower może być wyposażony dodatkowo w lampy ostrzegawcze, zamykane pojemniki oraz oświetlenie.

Cena roweru ustalana jest na podstawie indywidualnej konfiguracji.
Dostępne są również rowery wielofunkcyjne bez napędu.

Hulajnoga Elektryczna

Trwała masywna konstrukcja przystosowana do jazdy w trudnym terenie. Wyposażona w niezawodny system napędu Apache POWER z silnikiem w przednim kole o mocy 250W i pojemności akumulatora 9Ah. Hulajnoga wyposażona jest w hamulce z czujnikami, które wyłączają silnik w przyadku hamowania. Czujnik obrotu uruchamiający wspomaganie umieszczony jest w tylnym kole, więc aby się ono włączyło wystarczy tylko ruszyć. Waga hulajnogi wraz z akumulatorem to 21 kg. Pojazd przeznaczony jest wyłącznie do jazdy sportowej lub terenowej poza drogami publicznymi. Nie jest przeznaczony dla osób poniżej 14 roku życia.

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami!