elektryczne akcesoria

Zestaw jest modułowy, dzięki czemu można go dostosować do indywidualnych potrzeb. Oferujemy silniki centralne z mechanizmem korbowym lub zaplatane w obręczach kół przednich lub tylnych o różnych rozmiarach i typach. Bateria może być umieszczona na bagażniku lub na ramie roweru i można dobrać baterie o 3 różnych pojemnościach. Twój nowy rower elektryczny może być sterowany poprzez prosty panel LED lub LCD – wielofunkcyjny wyświetlaczy z funkcją licznika. Zestaw może być wyposażony w akcesoria, takie jak hamulce z wyłącznikiem bezpieczeństwa, gniazda USB w kierownicy lub oświetlenie podłączone do akumulatora.

Dzięki zestawowi Apache w bardzo łatwy sposób można przerobić swój ulubiony rower na rower elektryczny. Już żaden pagórek nie będzie zniechęcał do kontynuowania podjazdu, a wycieczki rowerowe z przyjaciółmi na łonie przyrody staną się przyjemnością. Dojazdy do pracy będą szybsze i bez wysiłku. Jazda na rowerze z napędem elektrycznym jest także idealna do spalania tłuszczu i utrzymanie zdrowego stylu życia.

Silnik centralny

Silnik centralny wraz z korbą

Centralnie umieszczony silnik gwarantuje wysoką wydajność i doskonałe właściwości jezdne szczególnie dla turystyki o zacięciu sportowym. Silnik zamontowany jest w ramie, w komplecie z mechanizmem korbowym, a dzięki  jego centralnemu posadowieniu rower elektryczny jest doskonale wyważony a środek ciężkości jest bardzo nisko, co ma bardzo pozytywny wpływ na osiągi i komfort jazdy

Czytaj więcej

Silnik w kole

Silnik w kole

Najczęściej spotykanym napędem rowerów elektrycznych jest silnik zainstalowany  w kole przednim lub tylnym. Oferujemy silniki w dwóch wersjach tzn. w wersji Slient i wersji Basic. Podstawowy zestaw Basic jest najtańszą opcją, natomiast komfortowy zestaw napędowy Silent charakteryzuje się przede wszystkim bardzo niskim poziomem hałasu silnika i bardziej efektywnym wykorzystaniem energii dzięki systemowi bezszczotkowemu, i jednocześnie większym zasięgiem na jednym ładowaniu.

Czytaj więcej

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami!